🎰👩‍💼Zamówienia realizujemy od poniedziałku do piątku (nie wysylamy w weekendy)👨‍💼🎰

DARMOWA wysyłka dla zamówień powyżej 239 zł. W związku z pandemią COVID-19 mamy obecnie niewielkie opóźnienie w wysyłce zamówień. Doceniamy Państwa wyrozumiałość. #StayHome

Zamówienia będą przetwarzane w ciągu 2 dni roboczych od złożenia zamówienia.

Realizacja zamówienia zajmuje 5-10 dni robocze, a wysyłka ok. 10-20 dni. - 20 zł (Darmowa powyżej 239 zł)

🔥Proszę pamiętać, że są to tylko szacunkowe czasy dostawy, dlatego Roziennie nie gwarantuje terminów dostawy.🔥

*Ze względu na wpływ COVID-19 na nasz magazyn i operacje wysyłkowe, proces zamówienia i czas wysyłki mogą być opóźnione do dodatkowych 14 dni roboczych. Szczegóły można sprawdzić w poniższej tabeli.

UWAGA: Jeśli nie otrzymasz odpowiedzi od naszego zespołu obsługi klienta przez dłuższy okres czasu (24 godziny w dni powszednie, 48 godzin w weekendy), prosimy o sprawdzenie folderu Spam Twojego maila kontaktowego. Być może nasze wiadomości zostały nieprawidłowo przefiltrowane przez Twój serwer pocztowy/usługodawcę.

  • Prosimy upewnić się, że wszystkie informacje dotyczące dostawy są poprawne. W przypadku podania nieprawidłowych lub brakujących informacji możemy być zmuszeni do skontaktowania się z Tobą w celu aktualizacji informacji o dostawie, co może spowodować opóźnienia w dostarczeniu zamówienia. Opóźnienia mogą również wynikać z odprawy celnej.
  • Lokalny urząd celny może wymagać dodatkowych dokumentów i czasu na odprawę celną, co może opóźnić szacowany czas dostawy.
  • Zamówienie może zostać dostarczone do Ciebie przez lokalną pocztę lub lokalnego kuriera. W zależności od regionu, większość zamówień zostanie dostarczona przez lokalną pocztę, więc paczka zostanie odebrana razem z normalną pocztą. Jeśli nie ma Cię w domu w momencie dostawy, poczta może zostawić awizo informujące o tym, jak i gdzie można odebrać przesyłkę.

Proszę wypełnić swój adres we wszystkich szczegółach, w przeciwnym razie paczka, którą wysyłamy do Ciebie zostanie