Kim jesteśmy?

Zespół młodych, pełnych pasji i wizji ludzi.

 • Pracujemy przez całą dobę, aby znaleźć najbardziej innowacyjne produkty, dzięki czemu nie musisz spędzać godzin na własnych poszukiwaniach.
 • Z misją dostarczania najlepszych produktów o najlepszej jakości i najlepszej obsługi dla naszego klienta. Naszym celem jest pozycjonowanie Roziennie jako lidera usług online. Zaufaj naszemu zespołowi ekspertów, który pomoże Ci być zawsze na bieżąco z nowinkami technologicznymi. Przyłącz się do naszej rewolucji produktowej, ponieważ ciągle rzucamy wyzwanie temu, co jest możliwe w Twoim życiu.

Nasze wartości są ważne dla nas jako Uczciwego Biznesu.

 • Eksperci przewidują obiecującą i chwalebną przyszłość e-commerce w XXI wieku. W przewidywalnej przyszłości e-commerce jeszcze bardziej utwierdzi się w przekonaniu, że jest głównym narzędziem sprzedaży.
 • W Roziennie wierzymy, że e-commerce łączy świat. E-commerce to dobrodziejstwo, ponieważ poznajemy wydarzenia na całym świecie.
 • W przyszłości 50% transakcji detalicznych będzie dokonywanych online. Klient będzie preferował szeroki wybór z najlepszą jakością i ceną. I wierzymy, że Roziennie będzie jednym z nich.
 • Odpowiednio do tego ustaliliśmy nasze podstawowe wartości, które są nieodłączną częścią polityki naszej firmy. Te wartości i nasza ciężka praca pomogły nam w szybszym rozwoju.
 • Nasze wartości są ważne dla nas jako Uczciwego Biznesu. Szczerze w nie wierzymy i postępujemy zgodnie z nimi. Naszym celem jest bycie najbardziej zorientowaną na klienta firmą na świecie, gdzie klienci mogą znaleźć, odkryć i kupić wszystko w Roziennie.

Nasze usługi i zobowiązania

 • Mówi się, że za pieniądze nie można kupić szczęścia, ale w Roziennie każdy wydany grosz daje dużo szczęścia!

Najlepsza cena i jakość produktów

 • Jak wiecie, jednym z podstawowych powodów, dla których założyliśmy firmę Roziennie, jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości po możliwie najniższej cenie. W przeciwieństwie do tradycyjnych sprzedawców, nie prowadzimy wielu fizycznych sklepów z wysokimi czynszami, płacami i kosztami ogólnymi dystrybucji. Posiadamy własne magazyny. Nie ma agentów zaangażowanych w proces zamówień. Dla wszystkich pozostałych operacji aż do wysyłki produktów, mamy własne działy. W końcu jesteśmy w stanie obniżyć niepotrzebne koszty i wolimy przekazać tę korzyść naszym klientom.

Bezpieczeństwo i prywatność płatności (PayPal i certyfikat SSL)

 • Twoja transakcja online na Roziennie jest bezpieczna dzięki najwyższym poziomom bezpieczeństwa transakcji. Roziennie używa technologii szyfrowania SSL, aby chronić informacje o Twojej karcie podczas bezpiecznego przesyłania ich przez SSL bezpośrednio do bezpiecznego elektronicznego skarbca w celu przetworzenia płatności. Używamy Paypal jako bramki płatności, która jest najbardziej bezpieczna i niezawodna. W Roziennie, nigdy nie udostępniamy danych naszych klientów osobom trzecim w jakikolwiek sposób. Dane zbierane przez nas są wykorzystywane do przetwarzania i realizacji zamówień.

Nazwa, której możesz zaufać

 • "Zaufanie jest klejem życia. To najistotniejszy składnik skutecznej komunikacji. To fundamentalna zasada, która utrzymuje wszystkie relacje." Stephen Covey. Wierzymy w tę filozofię, która kierowała naszym rozwojem i pomogła nam zdobyć zaufanie naszych globalnych klientów.
 • Jesteśmy dumni - indywidualnie i zbiorowo - z jakości naszej pracy, zaawansowanych procesów, które stosujemy, produktów i usług, które dostarczamy oraz z uznanej i potwierdzonej skuteczności naszego programu ciągłego doskonalenia. Jesteśmy dumni z tego, że spełniamy wybrane potrzeby klientów, wyprzedzając naszą konkurencję. Jesteśmy dumni z osiągania i utrzymywania poziomów zwrotu finansowego jako miary, poza liczbami, wartości, którą zgodnie z opinią naszych klientów tworzymy.
 • Z szerokiej gamy produktów wysokiej jakości, dobrze wyszkolony zespół obsługi klienta, sprawny i szybki serwis, wolne i terminowe dostawy, Roziennie jest rzeczywiście nazwa, że można zaufać!